Eventy Technické zabezpečenie

Využite prenájom ozvučenia od nás!

Kúpa zvukovej techniky sa na jednu udalosť neoplatí. Prenájom je však rozumná investícia, využite prenájom ozvučenia od nás!

Ak plánujete organizáciu spoločenského podujatia, zrak by ste mali upriamiť aj na kvalitný zvuk. S každou spoločenskou udalosťou sa spája hudba alebo rôzne príhovory, ktorých zvuk by mal byť čistý. Kúpa zvukovej techniky sa na jednu udalosť neoplatí. Prenájom je rozumná forma sprostredkovania kvalitného zvuku, využite prenájom ozvučenia od nás!

Prečo je výhodnejší prenájom ozvučenia?

V súvislosti so zvukom si veľa ľudí kladie otázku či investovať do kúpy ozvučovacej techniky alebo zvoliť prenájom ozvučenia od odborníkov.

Kúpa zvukovej techniky, ktorá vydrží a zabezpečí kvalitný zvuk je nákladná záležitosť. Ak plánujete ozvučovaciu techniku použiť iba pár krát, je oveľa výhodnejší prenájom. Aj keď sa zvuková technika nepoužíva podlieha opotrebeniu a jej skladovanie je pomerne náročné. Technika by nemala čeliť teplotným výkyvom alebo vlhkosti. Preto, ak nemáte ideálne podmienky na skladovanie a techniku nemáte priestor využiť. Investujte radšej do krátkodobého prenájmu.

Prenájom ozvučenia na svadby, konferencie a eventy

Množstvo a intenzita zvukovej techniky závisí od veľkosti a typu akcie. V prípade menších akcií ako sú rodinné oslavy alebo menšie firemné večierky vo všeobecnosti postačí základné ozvučenie. To bežne obsahuje zosilovač, reproduktory či mikrofóny. V dnešnej dobe sú bežným štandardom bezdrôtové systémy. V prípade bezdrôtových mikrofónov je kvalita veľmi dôležitá, pretože bývajú citlivé na nežiaduce frekvenčné rušenie. Vo Fashion Sound používame certifikovaný merač frekvencie, UHF, ktorý spoľahlivo prenesie zvuk aj do ťažšie dostupných miest.

Ceny prenájmu ozvučenia

Cena ozvučenia závisí od mnohých faktorov. Najčastejšie sa cena určuje podľa veľkosti a druhu akcie. Všeobecne platí, že čím je akcia väčšia, tým viac komponentov je nutných. Zároveň bývajú outdoorové akcie náročnejšie na ozvučenie, a preto je pri nich cena vyššia.

Vo Fashion Sound garantujeme našim klientom takú cenu, ktorá zodpovedá kvalite služieb. Používame kvalitnú techniku, aby bol zvuk na vašej akcii vyladený a čistý. Pre cenovú ponuku nás môžete kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára na webe.

Prenájom ozvučenia určenej pre DJ

Prenajímame techniku vysokej kvality, ktorá sa líši v úrovniach exkluzivity. Najviac pyšní sme na ozvučenie francúzskej značky L’Acoustics Syva. Benefitom je nielen nadčasový dizajn, ktorý upúta pozornosť práve svojou nenápadnosťou. Len 14 cm široký reprobox predstavuje minimálnu prekážku na pódiu. Dosah reproduktoru je až 35 metrov. Tento nenápadný systém ukrýva obrovskú silu a dokáže zvukovo pokryť podujatie pre 500 osôb.

Vlastniť tento systém na Slovensku je veľmi ojedinelé a nesmierne si ho vážime. Preto je prenájom zvukovej techniky L’Acoustics Syva len za prítomnosti našich technikov. Odborne ho nainštalujú a zabezpečia pre vás ten najlepší zvukový zážitok.

prenájom ozvučenia

Zvládnu „laici“ pracovať s prenajatou technikou?

Náročnosť práce s ozvučením sa odvíja od veľkosti podujatia. Samozrejme, že základné ozvučenie zvládnu aj laici, no bez skúseností s ozvučením nebude technika nikdy využitá na 100 %. Preto ak chcete aby sa vaša investícia do prenájmu vrátila, je lepšie ak s technikou manipuluje odborník.

Vo všeobecnosti platí, že odborník zážitok zo zvuku posunie na úplne nový level. Pri prenájme ozvučenia teda vždy odporúčame aj využitie služieb našich zvukárov, vďaka ktorým budete bez starosti.

Ak plánujete spoločenskú akciu, ktorá súvisí s ozvučením a máte záujem o techniku či profesionálne zvukárske služby, kontaktujte nás. Radi pre vás sprostredkujeme ten najlepší zvukový zážitok.

Páčil sa Vám článok?

Publikované: 9. februára 2024