Technické zabezpečenie

Zvuk, video, stage, osvetlenie na svadbu a iné špeciálne riešenia máme pre vás pripravené v našom portfóliu.

Osvetlenie na svadbu a svetelné efekty
Každý priestor, či event je unikátny a predovšetkým iný. Pre splnenie náročných a často atypických požiadaviek disponujeme širokou ponukou svetelných efektov, ktorých selekcia je individuálna. Ich výber je teda závislý od konkrétnych špecifikácií daného eventu a priestoru. V prípade zložitejších inštalácií je pre nás samozrejmosťou absolvovať obhliadku a následne vypracovať ponuku, ktorá zahŕňa najvhodnejšie alternatívy osvetlenia s dôrazom na výsledný efekt.

Video
Video ako reprezentačný nástroj, resp. dizajnový doplnok je neodmysliteľnou súčasťou nášho portfólia. Na eventy dodávame kamery, kamerové žeriavy, strižne, televízie, projekcie a LED obrazovky, samozrejme s profesionálne vyškoleným personálom. Výrok „Je lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť“ je dnes aktuálnejším, než kedykoľvek predtým a preto vám s exekúciou veľmi radi pomôžeme!

Zvuk
Ako už z názvu našej značky vyplýva, vyladený zvuk považujeme za mimoriadne dôležitý. Nielen naši DJs, ale aj ostatní členovia tímu si uvedomujú, že kvalitné ozvučenie je základom pre dobrú zrozumiteľnosť a dokonalý akustický zážitok. Pri každom evente prihliadame na jeho charakter a tomu prispôsobujeme návrh zvukového systému a dizajnovú koncepciu eventu.

Viac informácií

Máte záujem?
Spojte sa s nami





    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia vašej správy, dopytu alebo podnetu.
    Viac informácii nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.