Booking DJ-ov

Hudobnej produkcii sa venujeme už dlhé roky a preto považujeme výber kvalitného a flexibilného DJ-a na každom evente za absolútnu nevyhnutnosť. DJ-ov sme zjednotili do funkčnej skupiny a vytvorili tak tím, ktorý si navzájom zabezpečuje neustály progres. DJ-i sa pravidelne stretávajú a zdieľajú svoje skúsenosti, hudobné novinky, či iné informácie zo sveta šoubiznisu. Sú teda navzájom neustále kontrolovaní, vzdelávaní a motivovaní, ale aj rodinou so skvelými vzájomnými vzťahmi, a preto túto správnu pracovnú klímu cítite aj na evente.

Každý z našich DJ-ov je štandardne univerzálny, avšak vždy existujú aspoň jeden-dva najobľúbenejšie štýly, v ktorých doslova vyniká. Tento fakt sa zohľadňuje samozrejme aj pri jeho bookingu. Všetci DJ-i prechádzajú pravidelnými školeniami, čím je zabezpečená hudobná aktuálnosť, prehľad v žánroch a dramaturgická pestrosť produkcie. Ak hľadáte špecialistu na oldies, latino, československú tvorbu, house music, r’n’b, electroswing alebo iný žáner, náš manažér vám určite pomôže splniť vaše predstavy.

Ak nie je dohodnuté inak, DJ používa mikrofón, informuje a hecuje ľudí, teda ich sprevádza priebehom podujatia kultivovaným, inteligentným a nenásilným spôsobom. Nakoľko aj tieto náležitosti považujeme za esenciálne, bývajú taktiež predmetom školení. Živnostenské oprávnenie a licencie, umožňujúce verejnú produkciu a sú u každého nášho DJ-a samozrejmosťou.

Máte záujem?
Spojte sa s nami

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia vašej správy, dopytu alebo podnetu.
    Viac informácii nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.