Eventy Svadby Technické zabezpečenie Tipy a rady

Eventová agentúra Fashion Sound a jej komplexné služby

Naša eventová agentúra poskytuje komplexný servis ozvučovacej techniky na vašu oslavu, event či svadbu. Zverte sa do našich rúk!

Na každom evente či svadbe je jednou z kľúčových vecí dobrý zvuk. Zažili ste niekedy akciu bez dobrej hudby či dojímavého príhovoru? Odpoveď je pravdepodobne nie a to je dôvod, prečo sa oplatí pri organizácii investovať do kvalitného zvuku. Naša eventová agentúra poskytuje komplexný servis ozvučovacej techniky na vašu oslavu, event či svadbu.

Komplexný servis – na čo sa špecializujeme?

  • Sprostredkovanie DJ-ov
  • Technické zabezpečenie eventov
  • Poradenstvo a organizácia eventov
  • Moderovanie
  • Prenájom kvalitnej ozvučovacej techniky
  • Osvetlenie
  • Dramaturgické poradenstvo
  • Komunikácia s umelcami

Eventová agentúra a jej služby – prečo práve my?

Na trhu pôsobíme už viac ako 10 rokov a máme desiatky skúseností z praxe. Na základe vašich požiadaviek pre vás pripravíme cenovú ponuku na mieru. Zároveň máme k dispozícii portfólio DJov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Spolupracujeme aj s partnermi, vďaka ktorým vaše podujatie dovedieme do dokonalosti. Patria sem napr. cateringové služby, prenájom priestorov, kameramani a fotografi či svadobný portál, v ktorom môžete podrobne plánovať svoj veľký deň. 

eventová agentúra

Komplexný servis – DJ na mieru

Máme vlastné portfólio DJov z rôznych kútov Slovenska. Vybrať si môžete podľa vlastného vkusu či preferencií. Na základe vašich požiadaviek vám odporučíme DJov, s ktorými si môžete dohodnúť konzultáciu a stretnutie.

Technické zabezpečenie eventov

V rámci technického zabezpečenia poskytujeme prenájom zvukovej techniky. To či ju budete obsluhovať sami alebo za pomoci vašich odborníkov záleží na vás. Podľa vašich preferencií a predstáv vám odporučíme techniku a doplnkové služby s ňou spojené. 

Technické zabezpečenie sa týka aj osvetlenia. V našom portfóliu máme aj kvalitnú osvetľovaciu techniku. Klasické biele svetlá či poriadne svetelné efekty? Máme pre vás všetko!

V tomto balíčku môžete využiť aj prenájom stagov, dramaturgiu či odborné poradenstvo pri akciách.

Eventová agentúra nie je len o poradenstve

Pomôžeme vám s organizáciou eventu od A po Z. Naši odborníci vám pomôžu s celým procesom a zastrešenia váš deň D. Aké sú jednotlivé výhody?

Ušetríte čas a energiu

Organizácia eventu je náročná úloha, ktorá si vyžaduje veľa času a energie. Využitie služieb eventovej agentúry vám pomôže ušetriť čas a energiu, ktorú môžete venovať iným veciam.

Oko odborníka posunie váš event na nový level

V rámci našich služieb vám poskytujeme odborné poradenstvo. Tým, že vás celým procesom bude sprevádzať odborník, máte zaručené, že váš event bude prebiehať hladko a vy sa nebudete musieť stresovať. Vašou jedinou povinnosťou bude užívať si prítomný moment.

Eventová agentúra zabezpečí nezabudnuteľný zážitok

Eventová agentúra vám pomôže vytvoriť nezabudnuteľný zážitok pre vás a vašich hostí. Agentúra vám pomôže vybrať si správne vybavenie a zabezpečí jeho profesionálnu montáž a obsluhu.

Ak plánujete organizovať event, svadbu alebo oslavu, neváhajte a kontaktujte nás pre nezabudnuteľný zážitok.

Páčil sa Vám článok?

Publikované: 7. marca 2024