Svadby Tipy a rady

6 tipov na CZ/SK svadobné pesničky na prvý tanec

Vypočujte si týchto 6 tipov na slovenské a české svadobné pesničky na prvý tanec mladomanželov a nechajte sa inspirovať výberom našich DJ-ov.

V našom tíme si uvedomujeme, že každý pár chce byť jedinečný a chce vytvoriť kúzelnú svadobnú atmosféru, napríklad aj tým,  že si pripravý prvý mladomanželský tanec. Tak môže vzniknúť nezabudnuteľný zážitok, ktorý si odnesú zo svadobného večera nielen novomanželia, ale aj hostia. Niektoré páry majú svoju obľúbenú skladbu, možno z prvého rande, z nezabudnuteľnej dovolenky alebo očarujúceho zážitku, ktorý si radi pripomínajú práve prostredníctvom pesničky. Tieto páry to majú vyhrané, avšak mnohé iné páry hľadajú inšpirácie na internete. Vtedy sa často stáva, že sa stretávate s pesničkami, ktoré už mali vaši priatelia alebo známi, alebo sa len jednoducho neviete rozhodnúť, ktorá pre vás bude tou pravou. My v našom tíme svadobných DJ-ov sme sa rozhodli, že vám skúsime toto vyhľadávanie či rozhodovanie uľahčiť, a preto ponúkame 6 tipov na slovenské a české svadobné pesničky na prvý tanec, ktoré oslovili nás. 😊

Užite si počúvanie týchto krásnych songov a snáď aj Vám ulahodí jeden z nich a stane sa tým pravým pre Vás. Ak sa čo i len jeden z vás inšpiruje, my budeme nesmierne radi, že aj takýmto spôsobom budeme môcť byť súčasťou vášho veľkého dňa. 😊


DJ Majky:

Sám Sebou – V šťastí aj nešťastí

Pieseň je hymnou oddanej a rozvíjajúcej sa lásky. Je zároveň sľubom, vyjadrením oddanosti a dôkazom, že láska dokáže prekonať všetky prekážky.

https://youtu.be/mS8ovxv29og?si=9Hr0-z8nE8Fueafa

 

DJ Drey:

Dáša Kostovčík – Len ty a ja

Skladba vznikla ako svadobný dar pre sestru interpretky. Vyjadruje v nej, že cesta za láskou je komplikovaná a dlhá, ale stojí za to. ”Lebo aj na koniec sveta, prídem, ak sa dá, kvôli tebe, stále len ty a ja”.

https://youtu.be/07VF0udfPcg?si=B1Qa2VTTMyZ0cUfN

DJ M-Sis:

Bystrík – Po tvojom boku

Skladba je o vzťahu dvoch ľudí a o sľube, ktorý si dávajú navzájom. Spevák vyjadruje, že vzťah môže rásť jedine vtedy, ak budú partneri kráčať spolu – bok po boku.

https://youtu.be/yWFwfyLzcq0?si=1yFXyHwimv0O_Uqx

DJ Juraj Dvoran:

Marek Ztracený – Moje milá

Táto pieseň zdôrazňuje lásku k milovanej osobe a vyjadruje svoje city a obdiv voči nej. Marek poukazuje na to, že vo vzťahu sú dôležité pekné gestá a prekvapenia.

https://youtu.be/kuZ7dH4kJEI?si=ZU4pjAbFUT90ZaSq

DJ Peer_V:

Zuzana Smatanová – V dobrom aj v zlom

Táto nádherná skladba je venovaná všetkým, ktorí dokážu pri sebe stáť nielen vo chvíľach, kedy je všetko tak, ako má byť, ale aj vtedy, keď sa život pohne nečakane iným smerom a je ťažké ho ustáť.

https://youtu.be/DdGB09QH9-s?si=UqIbyrgNnhpf-7mz

DJ Pally:

Billy Barman a dievčatá zo SĽUK-u – (Jej) sloboda

Túto skladbu si vyberte, ak sú vám blízke ľudové motívy. Pojednáva o tom, ako je vzťah postavený na vzájomnom rešpektovaní sa a vnímaní slobody každého v ňom.

https://youtu.be/4EF6poRk0Z4?si=dhBAmitmS6pwHql8

Páčil sa Vám článok?

Kategórie: Svadby Tipy a rady

Publikované: 2. apríla 2024