Svadobny DJ

Svadobný DJ

Prečo svadobný DJ od nás?

Dôvodov, prečo je pojem „svadobný DJ z Fashion Sound“ vysoko vyhľadávaný, sú desiatky. Zhrňme si tie najzaujímavejšie! 🙂

Veľmi dôležitým bodom je spôsob našej práce. Okrem toho, že nám je koníčkom a poslaním, rovnako ako mnohým iným DJ-om, posunuli sme ju na vyššiu úroveň. Ako jediná značka na Slovensku disponujeme vlastným booking manažérom, ktorý zastupuje všetkých našich interných DJ-ov. Vďaka tomu, že nás je viac ako desať, dokážeme pokryť požiadavky klientov aj v náročných „svadobných“ mesiacoch, akými sú máj a september. Ak je dopyt ešte vyšší, využívame služby našich overených externistov. Navyše, manažér navrhuje vždy optimálny booking, v ktorom sa zohľadňuje miesto konania svadobnej hostiny a prípadná hudobná téma. Aj po stránke dopravy sa snažíme byť efektívni a ekonomickí, teda bookujeme primárne DJ-a, ktorý pochádza, pokiaľ je to možné, z príslušnej lokality.

Ak sa robí svadobný booking v dostatočnom predstihu (ideálne najmenej pol roka vopred) a svadobná hostina bude mať zvolenú hudobnú tému, je možné, že bude k dispozícii aj DJ, ktorý je na ňu špecializovaný odborník. V prípade, že máte predstavu, že okrem „tradičnej“ svadobnej hudobnej produkcie bude neskôr dominovať aj iný, konkrétny žáner, neváhajte nás kontaktovať! Náš manažér vám rád z našich radov vyberie profesionála v oblasti hudobných štýlov ako latino, funk, rock, r’n’b alebo „odvážnejších“ žánrov ako house, reggae, či drum and bass.

Nasvietenie sály

Svadobné porady

Hneď od vzniku značky Fashion Sound sme si ako DJ-i zaužívali veľmi pozitívny zvyk – porady. Niektorí z nás už viac ako pätnásť rokov chodievajú v každý pondelok podvečer na tradičné stretnutie s DJ-skými kolegami. Kľúčovým dôvodom sú, samozrejme, informácie, ktoré si navzájom odovzdávame bezprostredne po uplynulom víkende. Keďže každý z nás bol počas víkendu na inom mieste, na inom evente, diskotéke, či svadbe, pri vzájomnom reportovaní sa dozvieme naozaj veľké množstvo informácií, ktoré obohacujú naše pracovné a súkromné životy. Radi tieto skúsenosti, zážitky a fakty zveľadujeme a aplikujeme do svojich činností. Týmto spôsobom sa udržiavame „v obraze“ a máme prehľad.

Náš manažér je, samozrejme, vždy pri tom a snaží sa všetky tieto dáta spracúvať, zapisovať si ich a odovzdávať ďalej našim klientom a spolupracovníkom.

Svadobný obrad

Stretnutie s mladomanželmi

S každým párikom sa náš DJ snaží v niekoľkotýždňovom predstihu pred hostinou stretnúť a osobne zoznámiť. Na takomto stretnutí DJ porozpráva budúcim mladomanželom o všetkých náležitostiach a tradíciach, ktoré sa na svadbách bežne odohrávajú. Samozrejme, zo strany mladomanželov je možné, dokonca až žiaduce, do tohto „scenára“ vstupovať a meniť ho tak, aby ich deň D prebehol podľa ich predstáv.

Počas svadobného stretnutia sa od skúseného DJ-a, ktorý odohral desiatky, či stovky svadieb, dozviete, ako približne prebieha svadobný program, aké tradície, či hry (v prípade záujmu) odporúčame, aká hudba by mala znieť počas kľúčových momentov a podobne. Poradí vám, ktorým záležitostiam sa máte vyvarovať, na čo nezabudnúť, takže vám dá rady z praxe, ktoré svadobný deň spríjemnia a zjednodušia. Budete mať približnú predstavu o všetkom, čo vás čaká od príchodu do sály, až do konca rannej žúrky.

Nasvietenie sály

Moderujeme!

Často nám kladiete otázky, či naši DJ-i používajú pri svojej produkcii mikrofón. Naša odpoveď je: „Áno, určite!„. V podstate si ani nevieme predstaviť svadobnú hostinu, ktorá by nemala „moderátora“, resp. človeka, ktorý sa prihovára k ľuďom. Áno, túto úlohu často zastáva takzvaný „starejší“, resp. „vincúr“, s ktorým často spolupracujeme, avšak jeho „moderátorskú“ úlohu dokáže zastať každý náš DJ, takže jeho prítomnosť nie je nevyhnutná.

Je pre nás samozrejmosťou pomocou mikrofónu vítať hostí, oboznamovať ich s programom, zapájať ich do aktivít, hecovať počas tanečného kola, a teda vyvíjať všetky aktivity, ktoré sú potrebné pre správnu komunikáciu s publikom. Ak sa počas svadobnej hostiny dodržiavajú tradície, či organizujú zábavné hry, náš DJ vám je vždy plne k dispozícii po hudobnej aj moderátorskej stránke!

Nasvietenie sály

Toto je len úvod

Veríme, že tento stručný úvod vám pomohol pochopiť, ako pristupujeme k svadbám, čo pre nás znamenajú a ako veľmi je pre nás dôležitý pozitívny výsledok a spätná väzba. Budeme radi, ak sa nám ozvete s ďalšími otázkami a my vám radi povieme o našich ďalších „tromfoch“, ktoré z nás urobili dlhodobo kvalitný produkt. Len pre inšpiráciu – môžete sa dozvedieť, aké špeciálne hry máme pre vašich hostí vymyslené, do ktorých ich zapojíme a takmer určite ich ešte na inej svadbe nezažili! Zistite, aké vlastné rekvizity používame, čím môžeme vašu hostinu obohatiť a doplniť po technickej, či dramaturgickej stránke!

Budeme radi, ak nám nezáväzne zatelefonujete, prípadne vyplníte nasledujúci formulár s vašimi otázkami. Sme tu pre vás a radi vám poradíme. Tešíme sa na vaše príbehy!