Novinky Svadby

Valentínsky darček, aký tu ešte nebol!

Máte radi valentínske prekvapenia? Ste tu správne! :)

Premeňme spolu váš úvodný tanec na magický moment.

Veríme v to, že je krásne dávať najavo lásku a náklonnosť častejšie, než len na svätého Valentína. Napriek tomu sa však nevyhneme tomu, že je každoročne v polovici februára milostných vyznaní akosi viac. 🙂  Keďže jedným z našich poslaní je vytváranie romantických emócií, rozhodli sme sa vám valentínsky týždeň spríjemniť a podporiť ho darčekom, ktorý poteší azda všetkých. Či už ste sa zasnúbili na Valentína alebo dávno predtým, každému z vás ponúkame spestrenie svadobného dňa a to úplne zadarmo!

O čom je reč?

Hovoríme o mimoriadne vyhľadávanej doplnkovej službe, ktorá sa v posledných rokoch teší veľkej obľube. Sú ňou takzvané studené iskry – teda efekt, ktorý vo vašej svadobnej sále vytvorí doslova magickú atmosféru. Zariadenia vytvoria silný svetelný lúč, ktorý prípomína prskavky, takže spolu pomocou neho znásobíme emóciu úvodnej, či popolnočnej skladby. Systém je skonštruovaný tak, že iskry, ktoré z neho vychádzajú, nie sú horúce, takže nespôsobia žiadne škody na podlahe, koberci, strope, stenách, či iných prvkoch dekorácie. Výška lúča je nastaviteľná od 1,5 až do piatich metrov, takže efekt môžete použiť prakticky v každej svadobnej sále. Ak ste si na vašu svadbu rezervovali profesionálneho fotografa alebo aj kameramana, sme presvedčení, že fotografie, či video obsahujúce zábery s “prskavkami” sa stanú vašimi obľúbenými. 🙂

Poďme spolu do toho!

Čo treba urobiť, aby ste tento efekt od nás dostali úplne bezplatne? Možností je viacero: stačí nás kontaktovať prostredníctvom formulára na našom webe, na e-mailovej adrese info@fashionsound.sk, prípadne môžete rovno zatelefonovať booking manažérovi na telefónne číslo +421 949 669 689. V správe, resp. v telefonáte uveďte, že máte záujem o valentínsky balíček a my vám do našej svadobnej ponuky na mieru zahrnieme efekt studených iskier v hodnote 120€ úplne zdarma. Táto ponuka platí pre nových klientov do 20.2.2022 (vrátane).

Už ste sa rozhodli?

Doprajte si aj vy niečo výnimočné a spestrite si svadbičku takýmto krásnym efektom. Ak ste ho zatiaľ nezažili na vlastné oči, máte sa stopercentne na čo tešiť vy aj vaši hostia. My sa naopak tešíme na vaše príbehy – dajte nám o sebe vedieť!

 

Páčil sa Vám článok?

Kategórie: Novinky Svadby

Publikované: 14. februára 2022