Tipy a rady

Tipy na vianočný večierok

Máte v pláne usporiadať pre vašich kolegov vianočné posedenie, no neviete ako na to? Toto sú naše overené tipy na vianočný večierok!

Máte v pláne usporiadať pre vašich kolegov vianočný večierok, no neviete ako na to? Organizácia vianočného večierka si vyžaduje množstvo úsilia. Musíte zohľadniť catering, program na firemný večierok či moderovanie. V dnešnom článku vám prinášame tipy na vianočný večierok. Dozviete sa v ňom základné veci, na ktoré by ste mali pri organizácii myslieť. Zároveň vám prinášame tipy na vianočný večierok, ktoré by vám celý proces mohli uľahčiť!

Tipy na vianočný večierok: Efektívne plánovanie spočíva v komunikácii

Ako zamestnávateľ si určite želáte aby sa večierku zúčastnilo, čo najviac zamestnancov. Preto je dôležité včas navrhnúť termín a diskutovať o ňom so svojimi kolegami. Po nájdení zhody v termíne podujatia, začnite hľadať vhodné priestory. Čo sa týka priestorov na vianočný večierok, sa taktiež vypláca hľadanie v predstihu. Vo vianočnom období sú reštaurácie a sály husto vybookované, a preto sa môže stať, že váš želaný termín bude obsadený. 

Potrebuje vianočný večierok program?

Častokrát je firemný večierok akcia hodovania a skvelých rozhovorov s kolegami. Premýšľali ste však nad tým, okoreniť toto podujatie zaujímavým programom? Dobre spracovaný program prinesie na váš večierok skvelú atmosféru! V predošlom článku sme zhrnuli tipy na hry, ktoré môžu byť prínosom na vianočnom večierku.

Keďže vám dnes prinášame tipy na vianočný večierok, obľúbenou aktivitou je v súčasnosti tematický vianočný večierok. Znamená to, že vymyslíte tému, na ktorú sa majú vaši kolegovia obliecť. Obľúbenými témami sú napr. postavy z rôznych seriálov či rozprávok. 

tipy na vianočný večierok

Tipy na vianočný večierok: Dobrá hudba je kľúčom k úspechu

Hudba je srdcom každého večierka. Hostí zbližuje a je zárukou skvelej zábavy. Ako napovedá názov, naša agentúra sa venuje predovšetkým zvuku, a preto je pre nás kvalitná hudba na večierku mimoriadne dôležitým atribútom. Ak sa rozhodnete pre nás, môžete si vybrať z nášho portfólia kvalitných DJov. Zároveň, ak ste sa rozhodli, že hudbu na večierku zabezpečíte sami, radi vám prenajmeme zvukovú techniku, aby ste mali z hudby, čo najlepší zážitok.

Atmosféra Vianoc

Medzi dôležitý atribút večierku rozhodne patrí výzdoba. Keďže sa jedná o vianočný večierok je dôležité aby špecifickú atmosféru a naladil vašich kolegov na vianočnú vlnu. Je výborné, ak sa rozhodnete pre výzdobu, ktorá bude korešpondovať s týmto obdobím. Obľúbeným doplnkom na firemnom večierku je vianočný stromček, pod ktorým si vaši kolegovia nájdu drobné darčeky ako poďakovanie za ich usilovnú prácu.

tipy na vianočný večierok

Využite služby eventovej agentúry

Organizácia vianočného večierka môže byť časovo náročnou záležitosťou, a preto je obrátenie sa na agentúru skvelým riešením. Zabezpečia pre vás proces od hľadania priestorov až po sprievodný program akcie. V prípade, ak sa rozhodnete pre služby od fashionsound zabezpečíme pre vás okrem organizácie aj interaktívny program. Je na vás či sa rozhodnete pre DJ, ktorý sa skvelo zhostí aj úlohy moderátora alebo budete chcieť vytvoriť pre svojich kolegov kreatívny a zábavný program. Fantázie sa medze nekladú a my máme radi výzvy!

Vianoce sú obdobím relaxu

Aj keď sa môže zdať, že s vianočnými sviatkami súvisí zhon, v prvom rade by mali byť o relaxe, láske a stretnutiach s vašimi najbližšími. Tohto motta by ste sa mali držať aj pri organizácii večierku pre vašich kolegov. Preto by vás plánovanie nemalo príliš zaťažovať. V tomto prípade je skvelým riešením využitie služieb, ktoré ponúka eventová agentúra. V prípade, ak o tom premýšľate vo Fashionsound vám vieme garantovať profesionalitu, ústretovosť a ten najkvalitnejší zvuk!

 

Páčil sa Vám článok?

Kategórie: Tipy a rady

Publikované: 21. septembra 2023