Novinky

#FSTALK

Navštívte naše FS štúdio, miesto plné videorozhovorov a malých hudobných vystúpení, no najmä skvelej hudby.

#fstalk alebo ako sa zabaviť počas pandémie

V časoch obmedzení kvôli ohrozeniu novým koronavírusom sa náš biznis v podstate zastavil. Keďže nie sme ľudia, ktorí by dokázali len tak zaháľať a nečinne sa prizerať, rozhodli sme sa časť našich skladových priestorov prestavať na štúdio. Pomenovali sme ho, prekvapivo, FS štúdio, a slúžilo primárne na nahrávanie videorozhovorov a malých hudobných vystúpení. Vďaka nášmu videopartnerovi, spoločnosti SHDesign, s.r.o., sme priestor vybavili profesionálnymi videokamerami.

Zaujímaví hostia

V rámci prísnych hygienických opatrení sme si do štúdia pozývali hostí, s ktorými sa nám vždy dobre spolupracovalo a zároveň ich pandémia „odstrihla od biznisu“. Veselou a uvoľnenou formou sme prebrali viaceré pracovné a osobné témy, nevynímajúc aj tú aktuálnu. V nasledovnom playliste nájdete rozhovory so slovenskými DJ-mi ako Elsy, Milan Lieskovsky, Johnny De City. Návštevou nás poctila aj speváčka Dominika Mirgová, úžasný latino tanečník Mario Lopez, či majiteľ nitrianskej diskotéky Luna, Khemais Aboudi.

Moderátorskej role sa zhostili naši DJs, pričom pre viacerých z nich bola táto skúsenosť celkom novým zážitkom. Väčšina z hudobných hostí nás potešila aj svojim vystúpením, ktoré sme taktiež zaznamenali a nájdete ich v playliste.

V nasledujúcom náhľade môžete vidieť najnovšie pridané #fstalk video, po ktorom nasledujú vždy chronologicky staršie. Prajeme príjemné pozeranie a počúvanie.

Páčil sa Vám článok?

Kategórie: Novinky

Publikované: 8. februára 2022