Eventy Novinky Technické zabezpečenie

L`Acoustics Syva – to musíte zažiť!

Prémiové ozvučenie L`Acoustics Syva je k dispozícii pre váš event. Zistite, prečo je to to najlepšie, čo môžete zažiť!

Dlho to bol iba sen. Len zbožné prianie. My v našom tíme sme však zvyknutí si plniť sny ako osobné, tak aj tie pracovné. Tento môžeme zaradiť do obidvoch kategórií. Po tom, ako sme s týmto systémom prišli do kontaktu, bolo jasné, že ho jednoducho musíme mať a ponúknuť našim čoraz náročnejším klientom. Ako fanúšikovia značky, ktorá vyrába “ten najlepší zvuk” v profesionálnej touring sfére, sme sa rozhodli zaobstarať si systém L`Acoustics Syva.

Čím je tento systém výnimočný?

Dôvodov je hneď niekoľko. Tým najvýraznejším, ktorý upúta na prvý pohľad, je určite dizajn. Uznajte sami, že tak úzke reproduktory v kombinácii s vysoko kvalitným prednesom, ktorý ponúkajú, nevidíte každý deň. Len 14 centimetrov široký reprobox predstavuje len symbolickú prekážku, ktorá bráni vo výhľade na pódium, takže vašich hostí pokojne usaďte do prvého radu.

Keď už je reč o prvom rade – vďaka skúmaniu akustiky a pokročilému vývoju technológií, ktorému sa francúzska firma L`Acoustics intenzívne venuje, sa podarilo dosiahnuť malý zázrak. Hovoríme o nadštandardne vysokom zvukovom pokrytí, ktorý tento systém ponúka. Vďaka výnimočne veľkému vyžarovaciemu uhlu 140° a dosahu 35 metrov dokážeme pri správnom umiestnení ozvučiť takpovediac celú sálu, a to len s použitím takto diskrétneho systému. Tento fakt ocenia predovšetkým klienti a agentúry, ktoré si potrpia na estetiku a čistotu priestoru z hľadiska množstva techniky, ktoré býva často prehnané a rušivé. Nakoľko si vo Fashion Sound-e dávame záležať na uhladenosti a čo najmenšej opotrebovanosti techniky, môžete sa spoľahnúť, že na vašom evente bude Syva nádherným dizajnovým doplnkom, ktorý nikoho neurazí.

 

Ozvučenie koncertu pomocou L`Acoustics Syva

Áno, práve tu prichádza moment prekvapenia. Málokto by predpokladal, že tak nenápadný systém reproduktorov je schopný vyvolať dostatočne silný akustický tlak na to, aby prostredníctvom neho prebehol koncert. Pri náročnejších aplikáciách, resp. eventoch s väčším počtom účastníkov systém dopĺňame dodatočnými basovými reproboxmi pochádzajúcich taktiež z dielne L`Acoustics. Vďaka širokým možnostiam konfigurácií tento systém hravo zvládne aj podujatie pre 500 ľudí. Keďže naši technici sú absolventmi certifikovaných kurzov zameraných na nastavenie a meranie zvuku, dokážeme zabezpečiť kvalitnú reprodukciu a zrozumiteľnosť pre každého účastníka eventu, nech sa nachádza kdekoľvek v miestnosti.

Aké sú ďalšie možnosti použitia tohto zvukového systému?

Možnosti sú takmer neobmedzené. Svadba či oslava pre niekoľko desiatok hostí môže byť zaujímavým miestom na inštaláciu nášho Syva riešenia za predpokladu, že má klient záujem o takto jedinečný dizajnový kúsok a nezameniteľnú čistotu zvuku. Firemný večierok s DJ-om a kapelou je taktiež miesto, kde sa Syva cíti ako doma. Predstavenie produktu, autosalón, promo event, divadlo, koncert alebo skrátka iba reprezentačný stánok v nákupnom centre či na veľtrhu sú tou najvhodnejšou možnosťou, akou zaujmete vašich klientov. Slovenských majiteľov tohto exkluzívneho systému by sme vedeli spočítať na prstoch jedinej ruky, a preto sa veľmi tešíme, že k nim patríme aj my. Vďaka tomuto faktu sa môžete spoľahnúť, že vaši hostia budú z kombinácie dizajnu, veľkosti a čistoty zvuku unesení a príjemne prekvapení! 🙂

Ďalším príkladom, kedy je vhodné použiť systém L`Acoustics Syva, sú konferencie a kongresy. Mnoho hotelov na Slovensku ponúka konferenčné priestory s nie úplne ideálnymi akustickými vlastnosťami, no vďaka inovatívnym metódam, ktoré boli pri výrobe tohto ozvučenia použité, sa môžete spoľahnúť, že si poradí aj s tými najzložitejšími sálami.

 

Prenájom a cena

Tento systém je na Slovensku veľmi ojedinelý a keďže si ho mimoriadne vážime a chránime, ponúkame jeho prenájom výlučne v prítomnosti našich technikov. Vďaka tomu sa môžete spoľahnúť, že bude dopravený a odborne nainštalovaný presne podľa vami zadanej špecifikácie s dôrazom na čo najširšie zvukové pokrytie priestoru. Sme presvedčení, že po tom, ako zažijete Syvu na vašom evente, nebudete chcieť počuť už nič iné. Rovnako ako my. 🙂

Našim klientom sa snažíme zo všetkých síl pomôcť dosiahnuť na evente čo najlepšie zážitky a veríme, že každý z nich by mal tento systém počuť aspoň raz v živote. V tomto duchu sme sa teda rozhodli, že cena za prenájom systému L`Acoustics Syva bude dostupná pre každého, kto má záujem o “premium” riešenie. Veľmi radi Vám cenovú ponuku pripravíme, ak nás kontaktujete.

Na naše vlastné zákazkovo vyrábané ozvučenie, ktoré používame počas celej existencie značky Fashion Sound, samozrejme, vôbec nezanevierame. Naši klienti, ktorí ho dôverne poznajú, si ho s obľubou žiadajú znova a znova. Avšak pre tých, ktorí chcú zažiť naozaj “to najlepšie, čo na svete existuje”, je určená L`Acoustics Syva. Počujeme sa na vašom evente! 😊

Páčil sa Vám článok?

Publikované: 31. augusta 2023