Novinky Svadby

Svadba bez obáv

Kontaktovalo nás množstvo budúcich mladomanželov, ktorí termín svojej svadby v súvislosti s aktuálnymi obmedzeniami museli viackrát presúvať a neradi by to robiť opäť, tak sa rozhodli to zmeniť.

Svadobná hostina bez obáv? Radi vám pomôžeme!

Kontaktovalo nás množstvo budúcich mladomanželov, ktorí termín svojej svadby v súvislosti s aktuálnymi obmedzeniami museli viackrát presúvať a neradi by to robiť opäť, tak sa rozhodli pre skromný obrad bez svadobnej hostiny. Pre tých z vás, ktorí nestrácate chuť a nádej a radi by ste si dopriali vytúženú tancovačku so všetkým, čo k nej patrí, máme výborné správy! V spolupráci s našou spriatelenou svadobnou agentúrou vznikol plán, ktorý váš svadobný deň dokáže „zachrániť“! Svadba bez obáv je nový projekt, vďaka ktorému dokážeme zabezpečiť všetky náležitosti, ktoré sa svadobného dňa týkajú, samozrejme, v zmysle aktuálnych nariadení, takže hostina bude môcť prebehnúť podľa vašich predstáv. 🙂

Certifikované testovanie svadobných hostí vám dá zelenú!

Hromadné podujatia je v súčasnosti možné organizovať len s účastníkmi, ktorí sa preukážu negatívnym COVID testom, ktorý nie je starší ako 12 hodín, rozhodli sme sa v tomto smere našim klientom pomôcť – zabezpečíme testovanie všetkých hostí! Testujeme dopoludnia, respektíve v niekoľkohodinovom predstihu pred začatím obradu, pričom výsledky sú známe do 30 minút. Používame antigénové testy, ktoré sú certifikované v Európskej únii a tiež sú oficiálne uznané Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO). Taktiež spĺňajú požiadavku nariadenia Úradu verejného zdravotníctva zo dňa 26.11.2020 pre organizáciu hromadných podujatí (oficiálne znenie nájdete tu). Testovanie vykonávajú špecialisti prostredníctvom steru z nosohltana na vami vybranom mieste. Aktuálne pôsobíme v Bratislavskom a Trnavskom kraji.

 

Porovnanie testov

Cena je nižšia, než ste čakali!

Sme ľudia a robíme to pre ľudí. Mnohí z nás už svoje svadby v minulosti absolvovali, a preto presne vieme, aké emócie a zážitky takýto deň vyvoláva vo všetkých zúčastnených. Mrzí nás, keď aktuálna situácia komplikuje jeho organizáciu a mladomanželia sú o najkrajšie chvíle svojho života ukrátení. Na tieto fakty sme mysleli aj pri cenotvorbe, keďže chceme, aby si tí odvážní, ktorí chcú svoju hostinu zažiť za každú cenu, mohli túto službu dovoliť.

Cenník testovania je nasledovný:

  • Do 30 hostí: 17 € / osoba
  • 31 až 50 hostí: 16 € / osoba
  • Viac ako 50 hostí: 15 € / osoba

Antigénový test je určený výlučne pre profesionálnu aplikáciu v oblasti zdravotníctva a nesmie byť používaný na samotestovanie laickou verejnosťou. Z tohto dôvodu zabezpečíme výjazd bio-hazard tímu – ambulanciu so záchranárskou posádkou a vybavením s ochrannými pracovnými prostriedkami k zabezpečeniu činnosti. Za výjazd účtujeme jednorazový poplatok 250€ bez ohľadu na počet účastníkov.

Obslužný svadobný personál otestujeme na naše náklady, takže sa nemusíte báť prílišného zvyšovania cien.

Dezinfekcia a čistota priestorov, nahlásenie úradu

Radi vám pomôžeme s povinným nahlásením akcie regionálnemu úradu verejného zdravotníctva, najneskôr 48 hodín pred svadbou. Zabezpečíme všetky ďalšie prevenčné náležitosti, ako dezinfekciu rúk, častú dezinfekciu toaliet, vetranie priestorov, či archiváciu zoznamov hostí a personálu.

V niekoľkohodinovom predstihu pred vašim príchodom do sály zabezpečíme jej kompletnú ozónovú dezinfekciu, vrátane priechodných a ostatných spoločných priestorov. Používame vysoko výkonné ozónové generátory, ktoré garantujú vysokú časovú a nákladovú úsporu oproti konkurenčným produktom.

 

Ďalšia zľava? Máte ju mať!

Nie je žiadnym tajomstvom, že väčšina DJ-ov, vrátane tých našich, sa aktuálne veľkého množstva eventov nemôže zúčastniť. Keďže aj im svadbičky chýbajú, rozhodli sme sa našim klientom ponúknuť výraznú zľavu na ich služby, za predpokladu, že budú uskutočnené v termíne do marca 2021. Uvedomujeme si, že opatrenia organizáciu svadobnej hostiny finančne komplikujú, preto sme sa v rámci celej našej DJ-skej rodiny rozhodli pre ústupok, v podobe 30%-nej zľavy, ktorý, veríme, mladomanželia ocenia. Zľava taktiež platí aj na nasvietenie sály, či exteriéru, plazivý dym, projekciu iniciálov, ozvučenie obradu a iné doplnkové služby, ktoré ponúkame. Ak sa chcete dočítať viac o skúsenostiach, schopnostiach a výnimočnosti našich DJ-ov, prečítajte si informácie venované tejto téme.

 

Malá svadba? Poďme do toho!

V týchto mesiacoch je cestovanie komplikovanejšie, a preto je na príklad možné, že z pôvodných 70 hostí sa svadobná hostina zredukuje na 30, či dokonca menej. Niektorí sa pýtajú, či aj na takúto menšiu svadbu treba objednať DJ-a. Odpoveď je jednoznačná! Ak by ste sa rozhodli pre svojpomocné riešenie v štýle – „Nám stačí len malý reproduktor a Youtube“, radi by sme vám oponovali – prišli by ste o moderátora, hudobného dramaturga, zvukovú kvalitu a mohlo by to skončiť nekontrolovaným predbiehaním sa hostí v prezentovaní svojej obľúbenej hudby.

Od takejto spomienky na svadobnú hostinu vás radi odbremeníme a ponúkneme vám niektorého z našich profesionálov. Vraví sa, že čím viac ľudí je na svadbe, tým je žúrka lepšia, no častokrát býva pravdou opak. Asi každý z našich DJ-ov už zažil komornejšiu svadbu, na ktorej sa hostia výborne uvoľnili a zabavili a nikomu nevadilo, že sa na parkete objavilo 15 ľudí namiesto „tradičných“ 80. 🙂 Naši DJ-i tanečné kolá, samozrejme, dopĺňajú o veselé a interaktívne svadobné hry a tradície, takže nudiť sa určite nebudete! Ak zatelefonujete nášmu booking manažérovi, rád vám porozpráva, prečo by ste to mali skúsiť.

Pomôžeme ešte s niečím?

Svadbám sa venujeme už desiatky rokov a za ten čas sme postretávali množstvo kvalitných a výnimočných dodávateľov, s ktorými sme zostali v kontakte. Keďže sme ich už viackrát zažili „v akcii“, radi sa o skúsenosti s nimi podelíme a odporučíme vám toho najvhodnejšieho.

Skúste si zodpovedať nasledovné otázky: Máme vybranú peknú, dostatočne priestrannú sálu? Dohodli sme si chutný catering od overeného dodávateľa, ktorý zabezpečí aj príjemný a ochotný personál? Vybavili sme už kvety a výzdobu? Máme tortu a zákusky? Objednali sme skúseného fotografa, či kameramana? A čo fotokútik s rekvizitami? Poznáme folkloristov na začepčenie? Rozmýšľali sme nad mobilným barom, doplnením o živé hudobné vystúpenie, či inej špeciálnej aktivite?

Ak ste nenašli odpoveď čo i len na jedinú otázku, budeme radi, ak nás kontaktujete a my vám radi pomôžeme!

Rovnako sa potešíme, ak zvesti o našom projekte poviete, zatelefonujete, či napíšete niekomu, kto má alebo mal v pláne organizovať v najbližších týždňoch svadbu. Možno mu týmto pomôžete a vďaka vám bude jeho deň výnimočný!

Ďakujeme za priazeň a ako hovoríme u nás, medzi DJ-mi: Tešíme sa na vaše príbehy!

Článok bol aktualizovaný dňa 1.12.2020

Páčil sa Vám článok?

Kategórie: Novinky Svadby

Publikované: 2. februára 2022