Novinky Svadby

Chcete patriť medzi tých najlepších DJ-ov?

Organizujeme stretnutie, vďaka ktorému výrazne zvýšime úroveň DJ-ingu na Slovensku. Pridajte sa k nám! :)

O čo ide?

Väčšina DJ-ov na Slovensku pracuje ako jednotlivec – umelec na voľnej nohe. Má to množstvo výhod – sebestačnosť, vlastná technika, svojský pohľad na organizáciu a priebeh svadby, marketing založený na vlastnom mene a podobne. V tomto režime však veľmi často chýba jeden dôležitý faktor – spätná väzba. Áno, poďakovanie, pochvala a recenzia od mladomanželov po úspešne odohranej svadbe je perfektná vec a aj my sami sa z každej jednej nesmierne tešíme. Na objektívne posúdenie kvalít je v záujme neustáleho zlepšovania sa však vhodnejší feedback práve od ľudí z branže.

My vo Fashion Sound-e veríme v heslo “viac hláv viac vie”, a preto už jedenásť rokov fungujeme v režime kolektívneho zdieľania informácií a skúseností. Za tento čas sme na našich pravidelných poradách prediskutovali reporty zo stoviek eventov, svadieb, či diskoték, čo v nás zanechalo naozaj obrovskú porciu dát a znalostí. Tento fakt nám počas našej spoločnej cesty nesmierne pomáha, čo naši partneri, externí spolupracovníci, či klienti vysoko oceňujú. Rozhodli sme sa, že tieto zozbierané fakty poskytneme aj ostatným DJ-om mimo našej rodiny. Našim cieľom je odovzdať čo najviac know-how a zvýšiť úroveň svadobného DJ-ingu na Slovensku. Taktiež veríme, že nové informácie pomôžu všetkým zúčastneným DJ-om robiť svoju prácu efektívnejšie, funkčnejšie a s väčšou ľahkosťou. Tým najšikovnejším z prihlásených ponúkneme aj možnosť dlhodobej spolupráce.:)

dj_mixer

Tento projekt sme si dovolili nazvať ako Svadobný seminár. Považujeme ho za jediný svojho druhu na Slovensku a ak nás naše vedomosti z nedávnej histórie neklamú, na podobnú aktivitu si v našich končinách za posledné desaťročie nespomíname. Zároveň opäť pripomíname, že projekt nie je produktom iba jedného človeka, ale približne desiatky zainteresovaných profesionálov, ktorí majú k svadobnej problematike čo povedať. Podobné “školenie” by ste v okolí našli len ťažko, preto veríme, že tento priestor využije každý svadobný DJ, ktorý sa považuje za profesionála, no chce byť ešte lepším. Chceme sa stretnúť s ľuďmi, ktorí k svojmu poslaniu pristupujú seriózne a zodpovedne a chcú sa touto svojou prácou živiť aj v ďalších rokoch.

 

Čo nebudeme preberať?

Je síce netradičné začínať témami, o ktorých hovoriť nebudeme, je to však dôležité pre pochopenie cieľa Svadobného seminára. Kurzov, ktoré popisujú samotnú techniku hrania, mixovania a základnej hudobnej selekcie, je na Slovensku viacero. Tým, ktorí sa chcú zlepšiť v týchto ohľadoch, odporúčame kontaktovať našich kamarátov – djcamp.sk alebo lfo.sk, ktorí sa novým uchádzačom istotne potešia. 🙂

Na seminári taktiež nebudeme popisovať použitie jednotlivých druhov techniky, ani ich zapojenie, nakoľko predpokladáme, že každý z prihlásených DJ-ov už dostatočné skúsenosti s technikou má. Ak by bolo potrebné vedomosti doplniť, ešte vždy je tu množstvo návodov ku konkrétnym zariadeniam, či “tutoriálov” na Youtube.

Počítame s tým, že každý prihlásený DJ má aspoň minimálne skúsenosti s moderovaním počas svadobného dňa, dokáže sa prihovárať publiku a nadväzovať s ním komunikáciu.

O čom sa BUDEME rozprávať?

Už vieme, aké predpoklady by mal mať DJ, ktorý sa chce zúčastniť Svadobného seminára. Uveďme si však to, čo mu na našom stretnutí ponúkneme my:

 • preberieme jednotlivé časti svadobného dňa
 • vysvetlíme si základnú psychológiu prítomnosti DJ-a
 • ukážeme si, ako prelomiť ľady pri náročnejšom publiku
 • povieme si o technických “vychytávkach”, ktoré zlepšia prácu DJ-a a tým aj výsledný efekt
 • naučíme sa, ako absolvovať úspešné svadobné stretnutie s mladomanželmi
 • porozprávame sa o množstve know-how, ktoré ako Fashion Sound zbierame už viac ako 11 rokov a doteraz sme ich nikdy nezverejňovali
 • predstavíme si naše úspešné svadobné hry a aj to, ako sme si upravili a povieme si, prečo sú dôležité
 • dozvieme sa, akých chýb sa vyvarovať a ako ich riešiť
 • poradíme, ako plniť svoje poslanie dlhodobo s radosťou, entuziazmom a nevyhorieť
 • nazrieme aj do problematiky marketingu a v spolupráci s našim partnerom upvision.sk si povieme o jeho dôležitosti

Čo treba ešte vedieť?

Dátum Svadobného seminára je stanovený na pondelok, 6. februára 2023 a bude sa konať v meste s našim najväčším pôsobením – v Trnave, konkrétne v hoteli Holiday Inn. Ak bude záujem, môžeme po skončení seminára v ten deň skočiť na kamarátsku pizzu alebo pivko. 🙂 Keď už je reč o jedle, obed bude samozrejme zabezpečený, rovnako ako drobné občerstvenie, pitný režim, či káva. Poplatok za parkovanie taktiež uhradíme my. 🙂

Cena za toto stretnutie plné informácií, skúseností a iných hodnotných dát, je stanovená na 240€ s DPH (resp. 200€ bez DPH). Túto sumu je možné znížiť na 180€ s DPH (teda 150€ bez DPH) za predpokladu, že sa na odporúčanie DJ-a zaregistruje ďalší DJ (jeho meno je potrebné uviesť do políčka Odporúčanie v prihlasovacom formulári, ktorý nájdete nižšie).

V prípade akýchkoľvek otázok, či návrhov nás môžete kontaktovať telefonicky na čísle +421 949 669 689 alebo e-mailom na adrese info@fashionsound.sk, kde vám ich radi zodpovieme. Registrácia končí dňa 2. februára 2023 (vrátane).

Veľmi sa tešíme na stretnutie so známymi, ale aj novými kolegami, s ktorými posunieme svadobný DJ-ing na novú úroveň!

 

Registračný formulár:


  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia vašej správy, dopytu alebo podnetu.
  Viac informácii nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

  Páčil sa Vám článok?

  Kategórie: Novinky Svadby

  Publikované: 9. januára 2023