Eventy Tipy a rady

Program na vianočný večierok

Organizácia večierku si vyžaduje množstvo času a úsilia. Premýšľali ste nad tým, že by vám program na vianočný večierok zabezpečila agentúra?

Vianoce a s nimi spojené veselie je z dverami! S týmto obdobím sa spája organizácia vianočného večierku. Každý zamestnávateľ chce, aby sa na večierku jeho zamestnanci cítili príjemne a nenudili sa. Organizácia večierku si vyžaduje množstvo času a úsilia. Premýšľali ste nad tým, že by vám program na vianočný večierok zabezpečila agentúra?

Prečo organizovať vianočný večierok?

Utuženie vzťahov na pracovisku a posilnenie tímovej spolupráce

Na vianočnom večierku máte vy a vaši kolegovia možnosť porozprávať sa neformálne a uvoľnene. Tým, že sa vzájomne bližšie spoznávate, budujete medzi sebou dôveru. Nadobudnuté vzťahy výrazne ovplyvňujú pracovné prostredie a dynamiku na pracovisku. Keď ste si so svojimi kolegami blízki, máte tendenciu k užšej spolupráci.

Využite tento čas na ocenenie svojich zamestnancov

Aj napriek tomu, že Vianoce nie sú zďaleka o darčekoch, máte v tomto čase jedinečnú možnosť odmeniť a poďakovať svojim zamestnancom. 

Pripravte nezabudnuteľný program na vianočný večierok!

Vianočný večierok bude pre vás a pre vašich kolegov príjemnou spomienkou. Je preto dôležité pripraviť program, ktorý bude dynamický a vtipný. Ak neviete ako na to, využite služby Fashionsound. Špecializujeme sa organizáciu akcií. V rámci našich služieb vám sprostredkujeme DJ, ktorý sa postará o celý priebeh večera. Zabezpečí pre vás chytlavú hudbu, odmoderuje celý večer a pripraví vám program na mieru.

Vianočný večierok musí byť vo vzdušnom priestore

Večierok je o tanci a zábave. Preto je dôležité aby ste na túto udalosť zabezpečili priestory, ktoré budú dostatočne veľké, aby ste pretancovali celú noc. V prípade, že neviete vybrať správny priestor, radi vám pomôžeme. Dokážeme vám sprostredkovať priestory rôznych veľkostí a štýlov, ktoré budú korešpondovať s vašimi predstavami.

Jedlo spája

Kvalitný catering je základom každej dobrej akcie. Spokojnosť vašich kolegov sa bude odzrkadľovať aj na ich gastro zážitku. Dajte si záležať na výbere a uvidíte, že dobré jedlo skvelo odštartuje váš večierok!

Zábavné aktivity na večierku nemôžu chýbať!

Čo by to bol za večierok bez aktivít, ktoré stmelujú kolektív? Pri výbere zábavného programu máte rad možností. Záleží na vás či chcete zapojiť všetkých členov tímu pri interaktívnom kvíze alebo či sa chcete z chuti zasmiať pri karaoke. 

Vianočný večierok je investícia do produktivity práce

Keď sú vaši zamestnanci na pracovisku spokojní, ich výkon a záujem pre prácu sa prirodzene zvyšuje. Na vianočnom večierku s vašimi kolegami utužujete vzťahy, čo neskôr oceníte na príjemnej atmosfére na pracovisku.

Ak si neviete poradiť s vymýšľaním programu, sme tu pre vás! S organizáciou akcií máme dlhoročné skúsenosti, a vieme vám poradiť aktivity, ktoré zaručene vašich kolegov zaujmú.

Odporúčame vám dať si na organizácii večierka záležať, tak aby sa zapísal v histórii vašej firmy ako super akcia! S organizáciou firemných večierkov máme bohaté skúsenosti na celom Slovensku. Radi Vám s tým pomôžeme a poradíme, stačí nás kontaktovať.

 

Páčil sa Vám článok?

Kategórie: Eventy Tipy a rady

Publikované: 27. októbra 2023