Svadby Tipy a rady

Inšpiratívne svadobné termíny na sezónu 2025

Svadobná sezóna 2024 je v plnom prúde, a tak sa stáva, že na tie najobľúbenejšie svadobné termíny ani u nás nenájdete dostupného DJ-a. Preto sme sa rozhodli, že vám ponúkneme zopár inšpiratívnych termínov pre svadobnú sezónu budúceho roka, roka 2025. Buďte medzi tými, ktorí nás oslovia prvý, a tak si bezpečne rezervujú svadobného DJ-a s predstihom.  Budúci rok ponúka niekoľko zaujímavých dní, kde sa číslice opakujú alebo také, kde vám sviatok predĺži možnosť stráviť viac času s blízkymi.

Tipy na moderné svadobné termíny

Svadobný deň je jedným z najdôležitejších dní v živote človeka, veď je to niečo mimoriadne, spojiť svoj život so životom iného človeka. ❤️

Možnosti pre výber svadobného termínu

Spôsobov pre výber správneho termínu pre váš deň D je viacero. Pokiaľ ste poverčivý, určite veríte, že vhodným výberom dátumu svadby je možné pozitívne ovplyvniť budúcnosť manželstva. Niektorí mate obľúbený deň a aj mesiac, a ak padne na piatok či sobotu v roku, v ktorom chcete mať svadbu, všetko je vyriešené.

Niekoho osloví termín, v ktorom sa čísla opakujú alebo majú význam odpredu aj odzadu. No niektorí veria v silu čísiel a v numerológiu ako takú. Ktorý prípad je ten váš? Záleží vám na tom, čo čísla v termíne vašej oslavy lásky hovoria?

Zaujímavé svadobné termíny

Rok 2025 má k dispozícii veľa dátumov vychádzajúcich na dni, ktoré zaujmú tak povediac na prvý pohľad. 😊 Čo poviete na tieto svadobné termíny?

 • 25.01.2025,
 • 25.04.2025,
 • 25.07.2025,
 • 25.10.2025.

Sú vám opakujúce čísla sympatické, majú pre vás význam? Pre tých, ktorí majú vážne vzťahy, číslo 25 prináša pozitívne správy, pokiaľ ide o korunovanie vášho vzťahu. Číslo 25 symbolizuje zásnuby, manželstvo alebo dokonca rozšírenie vašej rodiny.

Rok 2025 určite prináša aj niekoľko svadobných termínov, ktoré sú výhodné z hľadiska predĺžených víkendov.

Radi sa bavíte a chcete pripraviť pre vašich blízkych posedenie pred svadbou alebo si po svadbe chcete dopriať viac oddychu? Tak tieto termíny budú zaujímavé práve pre Vás:

 

 • 29.08.2025,
 • 30.08.2025,
 • 13.09.2025,
 • 5.11.2025.

Svadobné termíny 2025

Čo hovorí numerológia na svadobné termíny?

Z numerologického hľadiska sú ideálnejšie dátumy, v ktorých sú rôzne čísla, ktoré sa potom viac vyvážia a dávajú šancu väčšej harmónii. Pozrime sa na význam jednotlivých čísiel, z ktorých si môžete vytvoriť ten ideálny dátum pre váš veľký deň. 😊

Svadba, kde v dátume je číslo 0 môže symbolizovať obnovenie a zahájenie novej etapy v ich živote či už ide o nový vzťah, novú kariéru alebo nového člena rodiny.

 • Číslo 1 môže symbolizovať jedinečnosť a špeciálnosť začiatku pre nový manželský pár. Toto číslo môže reprezentovať aj zjednotenie dvoch jedinečných osôb do jedného celku.
 • Dvojité šťastie – svadba v termíne s číslom 2 môže priniesť dvojitú radosť a šťastie pre novomanželov. Dvojka symbolizuje spojenie, a teda táto svadba môže byť vnímaná ako zdvojenie šťastia a radosti.
 • Číslo 3 môže znamenať rovnováhu medzi partnermi a vonkajším svetom ako aj vytvorenie priestoru pre rast a rozvoj vo vzťahu.
 • Číslo 4 je symbolom pevnosti. Je to číslo všetkého, čo má trvanie, jeho stálosť a pevnosť vidíme v prírodných úkazoch. Predstavuje ho napríklad štvoro svetových strán. Je to číslo stability a ochrany.
 • Číslo 5 znamená rovnováhu medzi slobodou a záväzkom. Svadba v dátume s číslom 5 môže byť vnímaná ako začiatok dobrodružstva, kde novomanželia spoločne objavujú nové možnosti a vytvárajú spomienky.
 • Dátum s číslom 6 môže priniesť lásku a harmóniu medzi novým manželským párom. Je symbol súladu. Znamená vyrovnanosť a rovnováhu, ale i napriek tomu má určitú stupňujúcu silu. Predstavuje dobrotu, pravdu, krásu a lásku.
 • Svadba s číslom 7 môže symbolizovať šťastný začiatok a dobrodružstvo pre nový manželský pár. Vyjadruje zvláštnu dokonalosť. Je sedem tónov v stupnici, sedem dní v týždni. Je to číslo hĺbky a spoľahlivosti vo vzťahu.
 • Symbolom čísla 8 je súcit, spolupráca, podpora a zdieľanie cieľov vo vzťahu. Má spoločné črty odhodlanosti s číslom 1, vyrovnanosť čísla 2 a spoľahlivosť čísla 4.
 • Číslo 9 je symbol univerzálneho vplyvu. Je to číslo dokonalosti, charakterizované univerzálnou láskou. Môže symbolizovať naplnenie a dokončenie vzťahu, ktorý sa vyvíjal až do tejto podoby.

Svadobné termíny 2025

Tieto interpretácie môžu byť inšpiratívne pri výbere dátumu svadby, ale samozrejme šťastné manželstvo, predsa netvoria štatistiky, ale manželia si ho tvoria sami. ❤️

Vytvorte si svoj svadobný termín a neváhajte nás kontaktovať, radi Vám pripravíme cenovú ponuku na mieru. 😊

Páčil sa Vám článok?

Kategórie: Svadby Tipy a rady

Publikované: 17. júna 2024