Eventy Tipy a rady

Hry na vianočný večierok

Vybrať dobré hry na vianočný večierok môže byť občas náročné. Výber závisí od preferencií vás a vašich kolegov. Toto sú overené klasiky!

Vianoce sa nezadržateľne blížia a spolu s nimi aj obľúbené firemné večierky. Ste milovníkmi klasických večierkov s dobrým jedlom a tancom? Čo tak skúsiť ozvláštniť túto milú príležitosť aktivitami a hrami? Pripravte rôzne hry na vianočný večierok a uvidíte, aký budú mať pozitívny dopad na atmosféru vo vašej firme. Dnes vám prinášame niekoľko tipov ako na to!

Hry na vianočný večierok, ktoré zabavia každého!

Vianočný večierok je príležitosť skvelo sa zabaviť a túto atmosféru môžete znásobiť zaujímavými aktivitami. To, aké si vyberiete závisí od vás. Vieme, že vybrať si spomedzi aktivít tú správnu môže byť náročné. Preto vám s výberom a organizáciou radi pomôžeme. V agentúre Fashionsound vám vymyslíme program, ktorý stmelí váš tím. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam vieme, aké sú trendy, a ktoré aktivity sú skutočne zábavné!

Secret Santa je zážitok v každom veku

Ak chcete niesť firemný večierok vo vianočnom duchu, rozdajte si darčeky! Aby ste túto aktivitu spestrili, odporúčame vám secret Santu. Táto hra spočíva v tom, že si spoločne so svojimi kolegami v predstihu vylosujete, kto dá komu darček. Na vianočnom večierku si darčeky odovzdáte. Touto milou aktivitou sprestríte program a potešíte svojich kolegov.

Súboj vianočných dobrôt

V predvianočnom období rozvoniava každá domácnosť vianočným pečivom. Spravte na vianočnom večierku súťaž o najlepšie vianočné pečivo. Vytvorte malú porotu a poproste svojich zamestnancov aby na večierok priniesli koláčik. Nielenže máte výhovorku na maškrtenie s kolegami 🙂, no zároveň môžete svojich zamestnancov odmeniť výhrou, za najlepší výtvor!

Hry na vianočný večierok: Karaoke nikdy nevyjde z módy

Kedy panuje lepšia nálada na karaoke ako na vianočnom večierku? Využite uvoľnenú atmosféru na zorganizovanie karaoke súťaže. V prípade, že chcete túto aktivitu urobiť skutočne kvalitnou a veľkolepou ponúkame vám služby prenájmu zvukovej techniky. Požičiame vám kvalitnú zvukovú techniku. S jej použitím bude každý váš kolega znieť ako rodený virtuóz! V prípade, že sa bojíte, že techniku nebudete vedieť obsluhovať, môžete si u nás objednať DJ. Ten príde na váš večierok so všetkou potrebnou technikou a bude ju počas celého večera obsluhovať.

Workshop pre kreatívne tímy

Ak vaši zamestnanci patria ku kreatívnym dušiam alebo sa len radi zabávajú, pripravte pre nich kreatívny workshop. Môže spočívať vo výrobe najkreatívnejšej vianočnej ozdoby z vecí, ktoré okolo seba nájdu. Kreatívne aktivity sú jedny z tých, pri ktorých nie je dôležité, čo robíte, ale s kým ich robíte. Uvidíte ako takéto “dielničky” stmelia kolektív a spoluprácu medzi vašimi kolegami.

hry na vianočný večierok

Fantázii sa medze nekladú

Dnes sme vám priniesli len zlomok aktivít, ktorými môžete okoreniť svoj firemný večierok. V prípade, že chcete pomôcť s organizáciou večierku a hľadáte niekoho, kto pre vás zabezpečí vtipný a pútavý program a špičkovú hudbu, sme tu pre vás! Zorganizujeme váš firemný večierok tak, aby ste s ním nemali žiadne starosti a prišli ste si ho užiť! V prípade záujmu o naše služby nás neváhajte kontaktovať.

Páčil sa Vám článok?

Kategórie: Eventy Tipy a rady

Publikované: 10. októbra 2023