Eventy Svadby Tipy a rady

DJ na akciu je kľúčom k dobrej zábave

Kvalitná hudba, ktorá roztancuje celú sálu je zábezpekou nezabudnuteľnej oslavy. Práve DJ na akciu je kľúčom k dobrej zábave

Každý, kto už sa niekedy nejakej akcie zúčastnil alebo ju dokonca organizoval vie, že hudba je jedným z najdôležitejších faktorov. Kvalitná hudba, ktorá roztancuje celú sálu je zábezpekou nezabudnuteľnej oslavy. Práve DJ na akciu je kľúčom k dobrej zábave! 

Rôzne akcie – rôzny DJ

Oslava úspechu, svadba, jubileum či firemná akcia. Každý druh akcie potrebuje jedinečného DJ. Sme jediná značka na Slovensku, ktorá disponuje vlastným booking manažérom. Ten zastupuje všetkých našich DJ, ktorých je viac ako desať.

DJ na svadbu

Neodmysliteľnou súčasťou svadby je hudba. DJ od Fashionsound však pre vás zabezpečuje oveľa viac. Naši DJ na svadbu udalosť aj moderujú a zastávajú funkciu starejšieho. Okrem skvelej hudby, budú hostí sprevádzať celou vašou svadbou. Navyše sa naši DJ stretávajú so snúbencami. Na stretnutí môžete prebrať vaše očakávania a tradície, ktoré by ste chceli dodržať a pripravíte spolu nezabudnuteľný program podľa vašich predstáv.

DJ na firemnú akciu

Zmyslom firemnej akcie je neformálne stretnutie s kolegami pri dobrom jedle a kvalitnej hudbe. DJ môže hrať na vašej firemnej akcii vaše obľúbené hity a zároveň môže párty moderovať a zapájať vašich kolegov do programu.

DJ na akciu alebo oslavu

Správna veselica na oslave nesmie chýbať. DJ na oslave zabezpečí hudbu, ktorá bude vaším hosťom blízka a zároveň sa vie prispôsobovať aktuálnej nálade či atmosfére. Po príhovore zahrá oslavnú zvučku a presne vie, kedy zmeniť “slaďáky” na popovú hudbu!

DJ ako moderátor

Výhodou DJ od Fashionsound je, že zastávajú funkcie moderátorov akcie. Či sa jedná o svadbu, oslavu alebo firemnú akciu, dbajú na to aby panovala skvelá nálada a pravidelne komunikujú s publikom, ktoré aktívne zapájajú do programu.

Služby od FashionSound

Ak sa rozhodnete pre DJ, ktorého zabezpečuje naša agentúra budete mať možnosť vybrať si z viac ako 25 DJ, ktorí sú z celého Slovenska. Naši DJ sa pred akciou s vami stretnú a poctivo prekonzultujú vaše požiadavky. Navyše, ako sme už vyššie spomínali DJ zastáva funkciu aj moderátora či starejšieho. Ak vás naše služby zaujali, neváhajte nás kontaktovať! DJ od Fashionsound sú vám k dispozícii na každú akciu!

 

Páčil sa Vám článok?

Kategórie: Eventy Svadby Tipy a rady

Publikované: 3. novembra 2023