Svadby Tipy a rady

Aká je cena DJ na svadbu a čo zahŕňa?

Svadba patrí k najdôležitejším dňom v živote mnohých. V záujme všetkých mladomanželov je, aby bol ich vysnívaný deň, čo najvýnimočnejší. Obrovskú časť atmosféry má na starosti DJ. Jeho kompetencie nekončia len pri výbere hudby, ale je zodpovedný aj za moderovanie či niekedy zastáva aj úlohu starejšieho. Aká je optimálna cena za DJ na svadbu a čo je v nej zahrnuté? Dozviete sa v dnešnom článku.

Cena za DJ na svadbu – čo všetko sa v nej nachádza?

Na cenu za služby DJ vplýva viacero faktorov, medzi ktoré patrí napríklad termín svadby, lokalita, technika a rozsah jeho služieb.

1. Hudobná produkcia 

Primárna úloha DJ je zabezpečenie hudobnej produkcie. Štýl hudby na vašej svadbe si môžete s DJom vopred dohodnúť. Ak neviete na aký štýl hudby vsadiť, DJ vám rád poradí na základe jeho skúseností.

2. Moderovanie

DJ častokrát zastáva aj funkciu moderátora. Tým, že mu zveríte na svadbe aj túto kompetenciu, môžete ušetriť stovky eur, ktoré by ste zvlášť investovali do moderátora.

3. Úloha starejšieho

Niektorí DJ v rámci moderovania zastrešujú aj funkciu starejšieho. V tomto prípade platí rovnaký princíp ako v prípade moderovania. Ak chcete ušetriť financie, je vždy výhodné, keď túto funkciu zastáva DJ. Zároveň majú DJ rad skúseností z predošlých svadieb, a preto vedia, čo na hostí zaberá a čo ich rozosmeje.

4. Technické zabezpečenie

Má DJ vlastné technické zabezpečenie alebo si musíte zabezpečiť vlastné? Odporúčame vždy voliť DJ, ktorý má vlastnú techniku, pretože je s ňou zžitý a nepredpokladá sa, že by mal problémy s obsluhou.

Finálna cena za DJ sa môže meniť v závislosti od vašich požiadaviek či veľkosti vašej oslavy. V prípade, že máte záujem o cenovú ponuku za DJ na mieru, kontaktujte nás.

cena za DJ na svadbu

Čo neprehliadnuť pred booknotím DJ?

Čítajte referencie

Pred tým než sa pre niekoho rozhodnete, pozorne si prečítajte referencie. Tí, ktorí majú so službami osobnú skúsenosť najlepšie odporučia či za to stoja. Naše portfólio sa skladá z viac ako 10 top DJov na Slovensku, ktorí majú za sebou desiatky akcií a poskytujú kvalitné služby.

Cena za DJ na svadbu – Porovnávajte

Pred tým než sa rozhodnete pre toho správneho (DJ), porovnajte si jednotlivé ponuky. Práca DJov je veľmi citlivá a vyžaduje si profesionalitu. Preto si zvážte všetky možnosti a vyberte si toho najlepšieho.

Cena za DJ na svadbu – čo ju navyšuje?

Termín svadby

DJovia sú vyťažení najmä v letných mesiacoch. Ich kalendáre bývajú v tomto období plné a preto môže byť cena v tomto čase vyššia.

Kvalita techniky

Ako pri všetkom aj pri službách DJov platí, že čím majú kvalitnejšiu techniku, tým je cena vyššia. V tomto prípade sa však do kvality naozaj oplatí investovať.

Cena za DJ na svadbu sa odvíja od rozsahu služieb

Tak ako sme vyššie spomínali, na cenu vplýva rozsah služieb DJ. Jeho jednotlivé kompetencie s ním môžete vopred prediskutovať a vybrať si, čo je pre vás dôležité.

Cena za DJ na svadbu

Cena za DJ závisí od vašich preferencií, povahe svadby či počte hostí. Ak vás zaujíma v akej cenovej hladine dokážeme zabezpečiť DJ na vašu svadbu, napíšte nám alebo zavolajte. Dáme si spoločne kávu a pripravíme ponuku na mieru.

Využite naše služby

Sme eventová agentúra a máme portfólio DJov, ktorí vedia, ako má znieť zvuk. Zároveň spolupracujeme s partnermi, vďaka ktorým vieme zabezpečiť plánovanie svadby od A po Z. Kontaktujte nás a vyberte si z našej ponuky na mieru.

Páčil sa Vám článok?

Kategórie: Svadby Tipy a rady

Publikované: 16. marca 2024