DJs

Hudobnej produkcii sa venujeme už dlhé roky a preto považujeme výber kvalitného a flexibilného DJ-a na každom evente za absolútnu nevyhnutnosť. Práve takýchto DJ-ov sme sa rozhodli zjednotiť do funkčnej skupiny, ktorá zabezpečuje neustály progres. Jej členovia sa pravidelne stretávajú a zdieľajú svoje skúsenosti, hudobné novinky, či iné informácie zo sveta šoubiznisu. Sú teda navzájom neustále kontrolovaní, vzdelávaní a motivovaní. Práve DJ-ský sektor sa postaral o to, že Fashion Sound nie je len firmou, ale aj rodinou so skvelými vzájomnými vzťahmi a preto túto správnu pracovnú klímu cítiť aj na evente.
Ak ide o hudobné žánre, každý z našich DJ-ov je štandardne univerzálny, avšak vždy existujú aspoň jeden-dva najobľúbenejšie, v ktorých doslova vyniká, a tento fakt sa zohľadňuje pri jeho bookingu. Pravidelnými školeniami je zabezpečená hudobná aktuálnosť, prehľad v žánroch a dramaturgická pestrosť produkcie. Ak hľadáte špecialistu na oldies, latino, československú tvorbu, house music, r’n’b, electroswing alebo iný žáner, náš manažér vám určite pomôže splniť vaše predstavy.
Ak nie je dohodnuté inak, DJ používa mikrofón, informuje a hecuje ľudí, teda ich sprevádza priebehom podujatia kultivovaným, inteligentným a nenásilným spôsobom. Nakoľko aj tieto náležitosti považujeme za esenciálne, bývajú taktiež predmetom školení. Živnostenské oprávnenie a licencie, umožňujúce verejnú produkciu sú u každého nášho DJ-a samozrejmosťou.